Біблія для України. Весняний поштовх

Багато з них вірить в те, що Бог – це єдина надія на порятунок.

Прийшла весна. З кожним днем стає тепліше. Ми починаємо трохи довший час отримувати сонячне світло, якого нам так не вистачало взимку, що певною мірою покращує настрій. Але Україна та українці продовжують жити в нелюдських умовах війни та, попри всі незгоди, з кожним днем впевнено наближаються до своєї перемоги. 

Так само до досягнення поставленої мети з кожним днем прагне проєкт «Біблія для України», завданням якого є зібрати п’ять мільйонів доларів на придбання одного мільйона Біблій для одного мільйона українців.

Безпосередніми учасниками-виконавцями реалізації проєкту «Біблія для України» є служителі церков з різних регіонів України та інші волонтери. Саме вони поділилися з нами деякими подробицями щодо того, яким чином представники основних трьох категорій цільової аудиторії проєкту (захисники та захисниці України на фронті, а також найменш захищені верстви населення у цей воєнний час – діти й переселенці) отримують придбані Біблії. 

Розповсюдження найперших Біблій за цим проєктом відбувалося за різних обставин та в різних місцях: на прифронтових територіях нашої країни, в містах та селищах, які були нещодавно деокуповані, а коли не було такої можливості – на територіях, що були наближені до них. Поспілкувавшись з пастором з міста Києва Глібом Лобановим, ми дізналися про те, що нерідко волонтерам проєкту доводилося бачити безліч жахливих слідів агресії. Людям, які відчули на собі наслідки війни, привозили харчові продукти та дарували Біблії. Всюди спостерігався великий запит на Слово Боже, була величезна кількість охочих отримати свій примірник Святого Письма. За словами пастора Олександра Шнуренка, нерідко цей запит на Слово Боже перевищував наявні можливості. Багато хто з них сприймав Біблію як оберіг для себе, своїх родичів та близьких, своїх будинків та осель. Коли люди отримували Біблії, вони плакали та цілували волонтерів, обіймали їх та дякували. Відчувалося, наскільки подібна підтримка виявилася важливою для них. 

Волонтери проєкту виявилися достатньо сміливими та навіть їздили безпосередньо на фронт, де не вщухає запекла боротьба. Українські воїни з радістю приймали в дар Слово Боже. В їхніх очах можна було побачити величезну вдячність. Багато з них вірить в те, що Бог – це єдина надія на порятунок. Вони відчувають Його допомогу та підтримку в особливо важкі часи.

Реалізація проєкту «Біблія для України» в багатьох випадках супроводжується й іншою місійною діяльністю: проведенням євангельських програм, біблійних курсів, семінарів із вивчення Біблії, дитячих програм. Отже, люди мали можливість почути слова надії, а також отримували можливість надалі самостійно черпати натхнення зі Святого Письма. Бо наша втіха є Ісус Христос, Який дарує нам підтримку, спокій, мир, надію, дарує майбутнє.

Завдяки проєкту «Біблія для України» все більше українців отримують підручник для життя, все більше людей дізнаються істину та знаходять шлях спасіння. За словами опитаних нами волонтерів, результатом діяльності проєкту є помітне збільшення кількості нових відвідувачів церковних богослужінь. Люди, які отримали Біблію у подарунок, приходять на служіння для того, щоб разом вивчати Слово Боже. Як повідомив нам пастор з міста Одеси Віктор Онуфрійчук, надалі десятки з них вирішують йти за Господом та приймають водне хрещення.

Враховуючи вищезазначене, можемо сміливо зробити висновок про те, що виконана робота та докладені зусилля не проходять даремно, а навпаки, мають відчутний позитивний результат. Життя триває, з настанням весни природа оживає, все навкруги розквітає, отримує новий подих, стимул до життя та розвитку. Тож всі учасники проєкту «Біблія для України» щиро сподіваються на те, що цієї весни проєкт також отримає новий поштовх у розвитку. Ми вдячні всім небайдужим, хто жертвував кошти на його реалізацію. Будемо й надалі працювати разом заради досягнення поставленої мети – мільйона Біблій для українців!

Поділитися

Останні новини